VYKDOMAS PROJEKTAS

Prekybos paskirties pastato nauja statyba, Dangeručio g. 1, Vilnius

Projektuojamas vieno aukšto prekybos paskirties pastatas. Planinė struktūra aiški ir nesudėtinga, aiškiai suprantama busimiems pastato lankytojams.

VYKDOMAS PROJEKTAS

Lost Shtetl – Dingęs Štetlas muziejaus pastatas

UAB „Baltijos plienas“ šiuo metu yra Statybų valdytojas vieno sudėtingiausių projektų – muziejumi Lietuvoje, „Dingęs Štetlas“ („The Lost Shtetl“). „Shtetl“ jidiš kalba reiškia mažą miestelį, o muziejus yra paminklas tokiuose miestuose gyvenusiems Lietuvos žydams, kurie žuvo per Holokaustą.

.

VYKDOMAS PROJEKTAS

Gamybos paskirties
pastato rekonstrukcija

Rekonstruojamas esamas kepyklos pastatas pristatant priestatą produkcijos sandėliavimui. Užsakovas – UAB Lietuvos kepėjas. Esamas statinys nekeičiamas. Išgriaunama tik dalis sienos, tam kad pristatyti priestatą. Visi sprendiniai priestate sprendžiami jungiantis prie esamų sistemų esamame pastate.

.

UŽBAIGTAS PROJEKTAS

Prekybos paskirties pastatas, Partizanų g. 26, Kaunas

Kauno miesto savivaldybėje, Partizanų g. 26B, prekybos paskirties pastatas. Sklypas yra Partizanų ir Birželio 23-iosios gatvių susikirtimo kampe.

VYKDOMAS PROJEKTAS

Vienbutis gyvenamasis namas

Po bendra vienbučio namo stogo konstrukcija numatoma erdvė skirta automobilių laikymui. Namo planavimo sprendimai parinkti taip, kad namas funkciškai padalintas į gyvenamasias erdves (miegamųjų zonas) bei bendrojo naudojimo erdves. Bendrųjų patalpų laingai orentuoti į vidinį kiemą.

.

VYKDOMAS PROJEKTAS

Ramučių kultūros centro rekonstrukcija

Prasideda Ramučių kultūros centro pastato rekonstrukcija!
UAB „Baltijos plieno“ pirmasis uždavinys – rekonstruoti senąjį pastatą,kuriame turėtų įsikurti keturios pradinės mokyklos klasės ir ikimokyklinė grupė, numatyta patalpa valgyklai. Bus atnaujinta ir laisvalaikio salė, išlygintos grindys, todėl ji tiks ne tik kultūros renginiams, bet ir repeticijoms, kai kurioms sporto šakoms. Biblioteka padidės ir turės atskirą įėjimą pritaikytą neįgaliesiems.

UŽBAIGTAS PROJEKTAS

Kauno miesto savivaldybės nakvynės namų rekonstrukcija

Pastate numatomi nakvynės namai. Tai yra esama paskirtis, tokia ir išlieka. Rūsyje – pagalbinės patalpos. I aukšte, budintis, dalis administracijos, salės su virtuvėle įvairiems susirinkimams, gyventojų šventėms. II – III aukštai – gyvenamosios patalpos. Naujai įrengiamas IV aukštas (mansarda) – perkeliama administracija. 

.

UŽBAIGTAS PROJEKTAS

Gamybos paskirties pastato rekonstravimas

Numatoma rekonstruoti esamą pastatą ir išplėsti Variklinių transporto priemonių remonto praktinio mokymo centrą.

UŽBAIGTAS PROJEKTAS

Sandėliavimo paskirties pastatas „Lietuvos kepėjas“

Sandėliavimo paskirties pastatas, blokuojamas prie gamybos paskirties pastato. Pastatas stačiakampės formos su vienšlaičiu stogu ir perėjimu į šalia esantį pastatą.

.

UŽBAIGTAS PROJEKTAS

Vienbutis gyvenamasis namas

Projektuojamas vienbutis dviejų aukštų gyvenamasis namas, su rūsiu. Projektuojamas gyvenamojo namo tūris, vizualiai suskaidomas į dvi dalis, pritaikant projektuojamą pastatą prie aplinkinio užstatymo mastelio. Užapvalintos pastato detalės retrospektuoja Kauno modernizmo architektūrą. 

UŽBAIGTAS PROJEKTAS

„Sauda“ sandėliavimo paskirties pastatas

Projektuojamas pastatas yra vieno aukšto suantresolėmis sandėlis su automobilių remonto vietomis. Pagal užsakovo patvirtintą projektavimo užduotį pastate numatoma sandėliuoti degios ir sunkiai degios kietos medžiagos (taip pat dulkės ir pluoštas); medžiagos, kurios dega tik sąveikaudamos su vandeniu, deguonimi ar viena su kita, ir kai medžiagų naudojama tiek, kad gaisro apkrova patalpoje didesnė arba lygi 42 MJ/kv. m.Administracinėse patalpose numatomos šešių darbuotojų vietos. 

.

UŽBAIGTAS PROJEKTAS

Kauno lopšelio-darželio “Šilinukas“ kapitalinis remontas

Pastato paskirtis nekeičiama. Pastato išorėje, šiaurinėje dalyje, įrengiamas naujas ažūrinis pandusas, kuris užtikrina žmonių su negalia patekimą į pastatą. Esamas pastatas yra trijų dalių. Dvi ugdymui skirtos dalys yra dviejų aukštų ir trečioji jungiamoji dalis – vieno aukšto.

UŽBAIGTAS PROJEKTAS

„Chemsys“ sandėliavimo paskirties pastatas su administracinėmis patalpomis

Profesionalios mūsų komandos darbo dėka, sandėliavimo paskirties pastatas su administracinėmis patalpomis išvydo dienos šviesą. Projektas išsiskiria dėmesiu energetiniam efektyvumui, aukšta statybos darbų kokybe ir racionaliais sprendimais. Pastatas turi skirtingos paskirties zonas: sandėliavimo, personalo buitines, poilsio bei administracines.
Kartu su užsakovais UAB „Chemsys“ džiaugiamės šio įgyvendinto projekto sėkminga statybų pabaiga ir eksploatavimo pradžia!

UŽBAIGTAS PROJEKTAS

„Gerlika“ mokslinių tyrimų pastatas

Sėkmingai baigėme dar vieną projektą – UAB „Gerlika“ sandėlio-gamybos paskirties pastato statybą, Juozapavičiaus pr. 7B, Kaune.

UŽBAIGTAS PROJEKTAS

„Baltic Lam“ sandėliavimo paskirties pastatas

Pastato paskirtis- sandėliavimo. UAB BALTIC LAM pagrindinė veikla – gamyba ir prekyba klijuota dygiuota mediena – langų, durų tašu, skydu baldiniais, konstrukciniais ruošiniais, profiliuotais medienos gaminiais, pjautine mediena ir biokuro produktais.

UŽBAIGTAS PROJEKTAS

„Baltieva“ autocentro priestatas

Mums buvo patikėta statyti Kauno ŠKODA vystomo autocentro priestato statyba Vieverių gatvėje, Kaune. Miesto ritmu, realizuotas projektas svarbus vis labiau modernėjančioje šio Kauno rajono plėtroje. Pastatas išsiskiria šiuolaikiškais architektūros sprendimas, yra puikiai matomas ir pastebimas. Džiaugiamės būdami jo dalimi. Dėkojame komandai už atsidavimą ir profesionalumą, taip pat visiems partneriams už bendradarbiavimą