Vienbutis gyvenamasis namas

Projektuojamo vienbučio gyvenamojo namo užapvalintos detalės retrospektuoja Kauno modernizmo architektūrą.

Dalinamės patikėto projekto panorama!

Paskelbta:Sausio 12d.

Jaukių švenčių!

Šiuo metu, kaip niekada, norisi palinkėti kantrybės bei sveikatos.
Sutikite šventes saugiai!
Linkim jaukių, šviesių, apgaubtų meile ir šiluma gražiausių metų švenčių!

Paskelbta:Gruodžio 25d.

Naujas projektas Kaune

UAB „Baltijos plieno“ komanda startuoja su nauju projektu Kaune, Kruonio gatvėje 29.

Paskelbta:Spalio 20d.

Kauno technikos profesio mokymo centras

Rugsėjo mėnesį pradėjome Kauno technikos profesinio mokymo centro rekonstrukcijos darbus! Smagu prisidėti prie gerbūvio kurimo jaunajai specialistų kartai.

Pastatas rekonstruojamas, pilnai demontuojant esamos gaterinės konstrukcijas.

Įėjus į pastatą patenkama į erdvų vestibiulį su laiptine ir liftu. Pirmame pastato aukšte planuojamos praktinio mokymo dirbtuvės. Prie jų blokuojama įrankinė ir mokytojų darbo vieta. Taip pat pirmame aukšte planuojamos rūbinės ir techninės patalpos.

Planuojama, kad statomame pastate mokymas vyks dviem pamainomis, po 45 mokinius vienoje pamainoje.

Antrame pastato aukšte planuojamos keturios klasės: dvi teorinio mokymo klasės po 30 vietų ir dvi klasės po 15 kompiuterizuotų vietų. Planuojamas mokytojų kambarys 5 profesijos mokytojams, kokybės vadovo kabinetas ir archyvas.

Paskelbta:Rugsėjo 9d.

Iki Velomaratonas 2020

Kalendorinė vasara jau artėja į pabaigą…
„Baltijos plieno“ komanda gaudydama paskutines šiltas vasaros dienas nusprendė išbandyti jėgas IKI Velomaratonas
Visi komandos nariai sėkmingai finišavo ir įveikė 10 kilometrų trasą!
Išvyka į Vilnių tikrai buvo kupina gerų emocijų ir leido mums tobulėti kaip kompanijai, kuri yra orientuota į kokybę ne tik technine prasme, bet ir bendravimu su darbuotojais, klientais, partneriais, tiekėjais ir visais kitais žmonėmis, kurie yra su mumis susiję. Dalinamės su Jumis keliomis maratono akimirkomis!

Paskelbta:Rugpjūčio 23d.

Ramučių kultūros centro rekonstrukcija

Šiandien Ramučių kultūros centras atsiveikino su savo senuoju pastatu ir iškilmingai jį perdavė į mūsų rankas! Dėkojame Ramučių kultūros centrui už pasitikėjimą ir galimybę prisidėti prie Jūsų namų atnaujinimo. Taip pat dėkojame Kauno rajono merui V. Makūnui už simbolinį šalmą!

UAB „Baltijos plienas“ direktorius Kastytis Skiečius ir Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Šarūnas Šukevičius šiandien pasirašė statybvietės priėmimo – perdavimo aktą.
Prasideda Ramučių kultūros centro pastato rekonstrukcija!


UAB „Baltijos plieno“ pirmasis uždavinys – rekonstruoti senąjį pastatą,kuriame turėtų įsikurti keturios pradinės mokyklos klasės ir ikimokyklinė grupė, numatyta patalpa valgyklai. Bus atnaujinta ir laisvalaikio salė, išlygintos grindys, todėl ji tiks ne tik kultūros renginiams, bet ir repeticijoms, kai kurioms sporto šakoms. Biblioteka padidės ir turės atskirą įėjimą pritaikytą neįgaliesiems.

Paskelbta:Liepos 14 d

Laimėti 3 projektai Kaune ir Kauno rajone

Laimėti nauji projektai jau greitai pasirodys mūsų facebook’o ir instagram’o platformose!
Netrukus pradėsime šiuos projektus Kauno mieste ir rajone: gyvenamojo namo įvairioms socialinėms grupėms, rekonstrukciją, Kauno lopšelio – darželio „Šilinukas“ kapitalinį remontą, Ramučių kultūros centro pastato rekonstrukciją.
Didžiuojamės galėdami prisidėti prie gražėjančio Kauno miesto ir rajono!

Paskelbta: Liepos 13 d

Vienbučio Kaune progresas

Džiaugiamės galėdami patvirtinti, kad laikomės visų suplanuotų vienbučio gyvenamojo namo Šviesos g. 10, Kaune, statybos darbų grafiko!

Paskelbta: Liepos 9 d

Susisiekime

 „Baltijos plienas“ patikimas partneris, savo pažangiais sprendimais prisidedantis prie statytojų sėkmingai įgyvendinamų projektų ir jų verslo kūrimo.