Progresas akivaizdus!

Eigoje, kai dauguma dalykų jau yra aiškūs, progresas vyksta daug greičiau!

Paskelbta:Spalio 31d.

Vainikas iškeltas!

Džiugiai informuojame, kad ant prekybos paskirties namo stogo buvo iškeltas vainikas!

Vainiko iškėlimas ant statomo namo stogo reiškia, kad pagrindiniai statybos darbai
yra baigti.
Iškelti vainiką statybose laikoma garbės reikalu. Tą padarius vystytojas ar rangovas linki statiniui ilgų gyvavimo metų. 
Pažymėjus šį statybų etapą, darbai nesibaigia – toliau laukia stogo, langų, durų, elektros, silpnų srovių ir vandentiekio įrengimo darbai.👷‍♀️
Paskelbta:Spalio 19d.

Prekybos paskirties pastatas

Šią gražią rudenišką dieną su statybos vadovais ir B.Vanagu nuvykome į prekybos paskirties pastato statybos aikštelę! 🍂

Šiame projekte „Baltijos plienas“ yra generalinis statybų rangovas, kuris turi pastatyti ir būsimiems savininkams atiduoti visą prekybos centrą! O proga apsilankyti neeilinė – per mažiau nei keturis mėnesius nuo statybos darbų pradžios beveik pabaigti pagrindiniai prekybos centro konstruktyvo statybos darbai.
Didžiulis ačiū visai komandai!
Paskelbta:Spalio 11 d.

Įmonės team building

Susikaupimas, tikslumas ir žvitri akis – savybės reikalingos planuojant projektus ar darbus statybos aikštelėje.

Penktadienį Baltijos plieno komanda kartu su Benediktu Vanagu išmatavo kas žvitriausias ir taikliausias šaudymo varžybose.
Dalinamės dalyvių įspūdžių akimirkomis!
Paskelbta:Leipos 21 d.

Pranešimas apie statybos pradžią

Nors daugumai statytojų ne naujiena, kad pranešimas apie statybos pradžią – pirmasis ir būtinas žingsnis prieš pradedant statyti, rekonstruoti, griauti ar atnaujinti (modernizuoti) pastatus, šios teisės aktuose įtvirtintos pareigos nemaža dalis statytojų neįvykdo.

Nepamirškite veikti atsakingai ir laiku pateikti reikiamą informaciją inspekcijai, o tuo tarpu „Baltijos plieno“ komanda dalinasi darbų rezultatais prieš ir po.
Paskelbta:Balandžio 24 d.

Būkime stiprūs, vieningi ir Kovo 11-ąją išsikelkime vėliavas, liudijančias mūsų Lietuvos nepriklausomybę!

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena mums liudija apie 1990 metų įvykius, kuomet aukščiausioji taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą. Šiandien, gyvendami karo akivaizdoje, kaip niekada mes visi suprantame, kokia svarbi mums yra laisvė.

Paskelbta:Kovo 11 d.

Baigėme statyti 1581,94 kv. m nakvynės namus!

Tai unikalus projektas, kurio I aukšte, budintis, dalis administracijos, salės su virtuvėle įvairiems susirinkimams, gyventojų šventėms. II – III aukštai – gyvenamosios patalpos. Naujai įrengiamas IV aukštas (mansarda) – perkeliama administracija.

Paskelbta:Vasario 28 d.

„Baltijos plieno“ komanda aplankė„Dingusio štetlo“ kuriama litvakų miestelių istorijos, kultūros bei atminimo muziejus objektą Šeduvoje.

Buvo iškeltas vainikas ir netradicinis dalykas eglutė, tačiau abu objektai ant namo stogo reiškia, kad pagrindiniai pastato statybos darbai jau baigti.

Paskelbta:Vasario 15 d.

2021 – ieji buvo ypatingai darbingi ir daug pokyčių atnešę metai. 

UAB Baltijos plienas didžiuojasi tapęs Statybų valdytoju statant muziejų, „Dingęs Štetlas“ („The Lost Shtetl“) Šeduvoje. Tai vienas sudėtingiausių vykdytų projektų iki šiol tiek konstrukciniu požiūriu tiek valdymo. Tai yra tarptautinis projektas kur dalyvauja Lietuvos, Šveicarijos, Suomijos, JAV, Estijos, Didžiosios Britanijos ir kt. šalių atstovai.

Didžiuojamės Kliento suteiktu pasitikėjimu ir dalinamės akimirkomis iš statybų aikštelės.
Nuoroda į projekto puslapį https://lostshtetl.lt/muziejus
Paskelbta:Sausio 21 d.

Gražių ir laimingų Naujųjų metų!

Iš visos širdies sveikiname visus su artėjančiais naujais 2022 metais! Linkime aiškumo, pastovumo, saugumo. Linkime, kad ne tik būtumėte reikalingi kitiems, bet kad tą nuolatos ir jaustumėte!
Paskelbta:Sausio 1 d.

Šiltų ir jaukių švenčių Jums linki UAB „Baltijos plienas“

Linkime gražių, sveikų, šiltų ir jaukių švenčių Jūsų namams! UAB „Baltijos plienas“
Paskelbta:Gruodžio 25d.

Statomi gyvenamasis namas ir ūkio statiniai.

Baltijos plienas džiaugiasi pradėjęs naujų pastatų statybas, patrauklioje Kauno rajono vietoje – Piliuonoje, šalia gražių miškų!
Statomi gyvenamasis namas ir ūkio statiniai.
Gyvenamasis namas – užmiesčio tipo architektūros statinys, su nuosaikiais klasikiniais elementais.
Paskelbta:Lapkričio 22d.

Ramučių kultūros centro rekonstrukcijos ir modernizavimo pirmasis etapas

Su džiaugsmu norime pranešti, jog jau baigėsi daugiafunkcio centro rekonstrukcijos ir modernizavimo pirmasis etapas!

Mūsų „Baltijos plieno“ komanda renovavo šildymo, elektros, vandentiekio sistemas, įrengė priešgaisrinę ir saugos signalizaciją, vėdinimo sistemą.
Jau visai netrukus pasidalinsime ir antro projekto etapo rezultatais!
Paskelbta:Rugsėjo 8d.

Sveikiname su mokslo metų pradžia!

Rugsėjo 1-oji- tai diena, kai vaikai pirmą sykį mina mokyklos laiptais arba pailsėję sugrįžta į mokslų karuselę! 

Padėti šiai šventinei dienai sužibėti „Baltijos plieno“ komanda restauravo Ramučių kultūros centrą!
Tikimės, naujos patalpos atneš daug džiaugsmo bei mažieji žengs pirmuosius žingsnelius naujos pradžios link!
Sveikiname Rugsėjo pirmosios proga!
Paskelbta:Rugsėjo 1d.

IKI velo maratonas 2021

Jau tradicija tampantis IKIVelomaratonas ir vėl išbandė mūsų komandos užsispyrimą! Džiaugiamės pagausėjusiu kolektyvu ir proga stiprinti komandinę dvasią!

Paskelbta:Rugpjūčio 25d.

Sveikiname su Valstybės diena!

Minėdami valstybės  dieną pajuskime ypatingą bendrystės ir susitelkimo nuotaiką, kuri nuolat telydi kiekvieną iš mūsų visuose sumanymuose bei darbuose.
Tegul Valstybės diena, kasmet primenanti didingą Lietuvos praeitį, neleidžia pamiršti, kad mes esame atsakingi už savo valstybės ateitį. Būkime tikri savo šalies patriotai!
Paskelbta:Liepos 6d.

Prasidėjo „Lietuvos kepėjas“ projekto darbai!

Didžiuojames savo komanda!
Darnaus ir tikslingo darbo dėka įmonė laimėjo dar vieną projektą. Mumis pasitiki įmonė UAB „Lietuvos kepėjas“.
Pirmieji kasimo darbai jau prasidėjo!

Paskelbta:Birželio 10d.

Kauno lopšelis – darželis „Šilinukas“

Norime su jumis pasidalinti sėkmingai užbaigto Kauno lopšelio-darželio „Šilinukas“ kapitalinio  remonto rezultatu!

Pastato paskirtis  nebuvo keičiama. Išorėje, šiaurinėje dalyje, įrengtas naujas  ažūrinis pandusas, kuris užtikrina žmonių su negalia patekimą į pastatą. Esamas pastatas yra trijų dalių. Dvi ugdymui skirtos dalys yra dviejų aukštų ir trečioji jungiamoji dalis – vieno aukšto.

Viso pastate įrengiamos 6 ikimokyklinio ugdymo vaikų grupių patalpos. Kiekvieną iš grupių sudaro: persirengimo zona, vaikų sanitarinis mazgas, žaidimų kambarys, virtuvėlė, miego zona/kambarys.

Paskelbta:Gegužės 20d.

„KillerCustom“ dirbtuvės

„Baltijos plienas“ startuoja Youtube serijas, kuriose pristatysime savo įdomiausius statomus bei užbaigtus projektus! Pasidalinsime tiek statybų užkulsiais, tiek statybų vadovų įžvalgomis, tiek projektų savininkų atsiliepimais.
Pirmajame video išgirskite „ Killer Custom“ savininko Klaudijaus Štelmoko komentarus ir „Baltijos plienas“ statybų vadovo Gintauto Kuzmausko įžvalgas.

Paskelbta:Balandžio 16d.

Su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena!

Džiaukimės ir švęskime laisvę! Vertinkime tai, ką jau turime, kuo galime didžiuotis ir kurkime mūsų Valstybės ateitį!

Paskelbta:Kovo 11d.

Prekybos paskirties pastatas

Neužilgo „Baltijos plieno“ komanda startuos su dar vienu nauju projektu!
Prekybos paskirties pastatu Partizanų g. 26, Kaune. Projektuojamo pastato aukštis – 8,5 m, bendrasis plotas – 846,58 m2.

Paskelbta:Vasario 17d.

Sveikiname su Vasario 16

Vasario 16-oji – ypatinga diena mūsų šalies istorijoje. Ji simbolizuoja tautos stiprybę, ryžtą ir vienybę bei kasmet mums primena, kad brangiausias tautos turtas yra laisvė.
Nuoširdžiai sveikiname su Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga. Švęskime Vasario 16-ąją su džiugesiu širdyse, puoselėkime savo tautos tradicijas bei vertybes, o savo kasdieniais darbais kaskart tvirtinkime mūsų valstybės pamatus!

Paskelbta:Vasario 16d.

Muziejus „Dingęs Štetlas“

UAB Baltijos plienas inžinierių komanda šiuo metu vykdo Lietuvoje analogų pasaulyje neturintį projektą – moderniausiomis technologijomis paremtą litvakų miestelių istorijos, kultūros bei atminimo muziejų „Dingęs Štetlas“. Įmonei patikėta vykdyti Fidic inžinieriaus ir statybos techninės priežiūros darbai.

Muziejus „Dingęs Štetlas” bus atidarytas iki 2022 metų Šeduvoje, Radviliškio rajone. Čia bus atkurtas kažkada vienos didžiausių Europoje žydų diasporos miestelių gyvenimas. Tikrų Šeduvoje gyvenusių žydų gyvenimo istorijų pavyzdžiu bus pristatytas tipinės Lietuvos žydų šeimos gyvenimas ir tradicijos, litvakų mokslo reikšmė, kultūriniai, socialiniai ir politiniai judėjimai, jų plėtojami verslai bei užsiėmimai. Muziejaus lankytojai susipažins ir su tragiška Lietuvos ir Šeduvos istorijos dalimi, kai Antrojo pasaulinio karo metais štetlo gyventojų gyvybės buvo nutrauktos netoliese esančiose trijose Holokausto vietose.

Projekto architektūrinį sprendimą sukūrė Suomijos kompanija „Lahdelma & Mahlamäki Architects”. Projekto vadovaujantis architektas – Suomijos Oulu universiteto Šiuolaikinės architektūros profesorius ir Architektūros mokyklos dekanas Raineris Mahlamakis (Rainer Mahlamäki).

Statybų projektui vadovauja Šveicarijos įmonė „Ecas AG”, kurios darbą reguliuoja Karališkoji privilegijuotų ekspertų institucija „RICS” – pirmaujanti pasaulyje nekilnojamojo turto ir statybų profesionalų organizacija, žinoma dėl ypač aukštų veiklos ir etikos standartų.

„Dingusio Štetlo“ muziejaus Šeduvoje įrengimu rūpinasi daugybės apdovanojimų už geriausius muziejus, memorialus ir programas apie nacionalinį paveldą laimėtoja kompanija „Ralph Appelbaum Associates”. Jos specialistai visame pasaulyje yra apipavidalinę beveik 700 muziejų ir kitų kultūrinės paskirties objektų, tarp jų – Holokausto atminimo muziejų Vašingtone, Holokausto muziejų Hiustone,  Karališkąjį Alberto memorialinį muziejų Londone.

UAB Baltijos plienas kolektyvas didžiuojasi galėdamas prisidėti prie šio projekto įgyvendinimo savo žiniomis ir aktyviu darbu!

Paskelbta:Sausio 28d.

Vienbutis gyvenamasis namas

Projektuojamo vienbučio gyvenamojo namo užapvalintos detalės retrospektuoja Kauno modernizmo architektūrą.

Dalinamės patikėto projekto panorama!

Paskelbta:Sausio 12d.

Jaukių švenčių!

Šiuo metu, kaip niekada, norisi palinkėti kantrybės bei sveikatos.
Sutikite šventes saugiai!
Linkim jaukių, šviesių, apgaubtų meile ir šiluma gražiausių metų švenčių!

Paskelbta:Gruodžio 25d.

Naujas projektas Kaune

UAB „Baltijos plieno“ komanda startuoja su nauju projektu Kaune, Kruonio gatvėje 29.

Paskelbta:Spalio 20d.

Iki Velomaratonas 2020

Kalendorinė vasara jau artėja į pabaigą…
„Baltijos plieno“ komanda gaudydama paskutines šiltas vasaros dienas nusprendė išbandyti jėgas IKI Velomaratonas
Visi komandos nariai sėkmingai finišavo ir įveikė 10 kilometrų trasą!
Išvyka į Vilnių tikrai buvo kupina gerų emocijų ir leido mums tobulėti kaip kompanijai, kuri yra orientuota į kokybę ne tik technine prasme, bet ir bendravimu su darbuotojais, klientais, partneriais, tiekėjais ir visais kitais žmonėmis, kurie yra su mumis susiję. Dalinamės su Jumis keliomis maratono akimirkomis!

Paskelbta:Rugpjūčio 23d.

Kauno lopšelis – darželis „Šilinukas“

Norime su jumis pasidalinti sėkmingai užbaigto Kauno lopšelio-darželio „Šilinukas“ kapitalinio  remonto rezultatu!

Pastato paskirtis  nebuvo keičiama. Išorėje, šiaurinėje dalyje, įrengtas naujas  ažūrinis pandusas, kuris užtikrina žmonių su negalia patekimą į pastatą. Esamas pastatas yra trijų dalių. Dvi ugdymui skirtos dalys yra dviejų aukštų ir trečioji jungiamoji dalis – vieno aukšto.

Viso pastate įrengiamos 6 ikimokyklinio ugdymo vaikų grupių patalpos. Kiekvieną iš grupių sudaro: persirengimo zona, vaikų sanitarinis mazgas, žaidimų kambarys, virtuvėlė, miego zona/kambarys.

Paskelbta:Gegužės 20d.

„KillerCustom“ dirbtuvės

„Baltijos plienas“ startuoja Youtube serijas, kuriose pristatysime savo įdomiausius statomus bei užbaigtus projektus! Pasidalinsime tiek statybų užkulsiais, tiek statybų vadovų įžvalgomis, tiek projektų savininkų atsiliepimais.
Pirmajame video išgirskite „ Killer Custom“ savininko Klaudijaus Štelmoko komentarus ir „Baltijos plienas“ statybų vadovo Gintauto Kuzmausko įžvalgas.

Paskelbta:Balandžio 16d.

Ramučių kultūros centro rekonstrukcija

Šiandien Ramučių kultūros centras atsiveikino su savo senuoju pastatu ir iškilmingai jį perdavė į mūsų rankas! Dėkojame Ramučių kultūros centrui už pasitikėjimą ir galimybę prisidėti prie Jūsų namų atnaujinimo. Taip pat dėkojame Kauno rajono merui V. Makūnui už simbolinį šalmą!

UAB „Baltijos plienas“ direktorius Kastytis Skiečius ir Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Šarūnas Šukevičius šiandien pasirašė statybvietės priėmimo – perdavimo aktą.
Prasideda Ramučių kultūros centro pastato rekonstrukcija!


UAB „Baltijos plieno“ pirmasis uždavinys – rekonstruoti senąjį pastatą,kuriame turėtų įsikurti keturios pradinės mokyklos klasės ir ikimokyklinė grupė, numatyta patalpa valgyklai. Bus atnaujinta ir laisvalaikio salė, išlygintos grindys, todėl ji tiks ne tik kultūros renginiams, bet ir repeticijoms, kai kurioms sporto šakoms. Biblioteka padidės ir turės atskirą įėjimą pritaikytą neįgaliesiems.

Paskelbta:Liepos 14 d

Laimėti 3 projektai Kaune ir Kauno rajone

Laimėti nauji projektai jau greitai pasirodys mūsų facebook’o ir instagram’o platformose!
Netrukus pradėsime šiuos projektus Kauno mieste ir rajone: gyvenamojo namo įvairioms socialinėms grupėms, rekonstrukciją, Kauno lopšelio – darželio „Šilinukas“ kapitalinį remontą, Ramučių kultūros centro pastato rekonstrukciją.
Didžiuojamės galėdami prisidėti prie gražėjančio Kauno miesto ir rajono!

Paskelbta: Liepos 13 d

Vienbučio Kaune progresas

Džiaugiamės galėdami patvirtinti, kad laikomės visų suplanuotų vienbučio gyvenamojo namo Šviesos g. 10, Kaune, statybos darbų grafiko!

Paskelbta: Liepos 9 d

Susisiekime

 „Baltijos plienas“ patikimas partneris, savo pažangiais sprendimais prisidedantis prie statytojų sėkmingai įgyvendinamų projektų ir jų verslo kūrimo.