Kauno lopšelis – darželis „Šilinukas“

Norime su jumis pasidalinti sėkmingai užbaigto Kauno lopšelio-darželio „Šilinukas“ kapitalinio  remonto rezultatu!

Pastato paskirtis  nebuvo keičiama. Išorėje, šiaurinėje dalyje, įrengtas naujas  ažūrinis pandusas, kuris užtikrina žmonių su negalia patekimą į pastatą. Esamas pastatas yra trijų dalių. Dvi ugdymui skirtos dalys yra dviejų aukštų ir trečioji jungiamoji dalis – vieno aukšto.

Viso pastate įrengiamos 6 ikimokyklinio ugdymo vaikų grupių patalpos. Kiekvieną iš grupių sudaro: persirengimo zona, vaikų sanitarinis mazgas, žaidimų kambarys, virtuvėlė, miego zona/kambarys.

Paskelbta:Gegužės 20d.

„KillerCustom“ dirbtuvės

„Baltijos plienas“ startuoja Youtube serijas, kuriose pristatysime savo įdomiausius statomus bei užbaigtus projektus! Pasidalinsime tiek statybų užkulsiais, tiek statybų vadovų įžvalgomis, tiek projektų savininkų atsiliepimais.
Pirmajame video išgirskite „ Killer Custom“ savininko Klaudijaus Štelmoko komentarus ir „Baltijos plienas“ statybų vadovo Gintauto Kuzmausko įžvalgas.

Paskelbta:Balandžio 16d.

Su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena!

Džiaukimės ir švęskime laisvę! Vertinkime tai, ką jau turime, kuo galime didžiuotis ir kurkime mūsų Valstybės ateitį!

Paskelbta:Kovo 11d.

Prekybos paskirties pastatas

Neužilgo „Baltijos plieno“ komanda startuos su dar vienu nauju projektu!
Prekybos paskirties pastatu Partizanų g. 26, Kaune. Projektuojamo pastato aukštis – 8,5 m, bendrasis plotas – 846,58 m2.

Paskelbta:Vasario 17d.

Sveikiname su Vasario 16

Vasario 16-oji – ypatinga diena mūsų šalies istorijoje. Ji simbolizuoja tautos stiprybę, ryžtą ir vienybę bei kasmet mums primena, kad brangiausias tautos turtas yra laisvė.
Nuoširdžiai sveikiname su Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga. Švęskime Vasario 16-ąją su džiugesiu širdyse, puoselėkime savo tautos tradicijas bei vertybes, o savo kasdieniais darbais kaskart tvirtinkime mūsų valstybės pamatus!

Paskelbta:Vasario 16d.

Muziejus „Dingęs Štetlas“

UAB Baltijos plienas inžinierių komanda šiuo metu vykdo Lietuvoje analogų pasaulyje neturintį projektą – moderniausiomis technologijomis paremtą litvakų miestelių istorijos, kultūros bei atminimo muziejų „Dingęs Štetlas“. Įmonei patikėta vykdyti Fidic inžinieriaus ir statybos techninės priežiūros darbai.

Muziejus „Dingęs Štetlas” bus atidarytas iki 2022 metų Šeduvoje, Radviliškio rajone. Čia bus atkurtas kažkada vienos didžiausių Europoje žydų diasporos miestelių gyvenimas. Tikrų Šeduvoje gyvenusių žydų gyvenimo istorijų pavyzdžiu bus pristatytas tipinės Lietuvos žydų šeimos gyvenimas ir tradicijos, litvakų mokslo reikšmė, kultūriniai, socialiniai ir politiniai judėjimai, jų plėtojami verslai bei užsiėmimai. Muziejaus lankytojai susipažins ir su tragiška Lietuvos ir Šeduvos istorijos dalimi, kai Antrojo pasaulinio karo metais štetlo gyventojų gyvybės buvo nutrauktos netoliese esančiose trijose Holokausto vietose.

Projekto architektūrinį sprendimą sukūrė Suomijos kompanija „Lahdelma & Mahlamäki Architects”. Projekto vadovaujantis architektas – Suomijos Oulu universiteto Šiuolaikinės architektūros profesorius ir Architektūros mokyklos dekanas Raineris Mahlamakis (Rainer Mahlamäki).

Statybų projektui vadovauja Šveicarijos įmonė „Ecas AG”, kurios darbą reguliuoja Karališkoji privilegijuotų ekspertų institucija „RICS” – pirmaujanti pasaulyje nekilnojamojo turto ir statybų profesionalų organizacija, žinoma dėl ypač aukštų veiklos ir etikos standartų.

„Dingusio Štetlo“ muziejaus Šeduvoje įrengimu rūpinasi daugybės apdovanojimų už geriausius muziejus, memorialus ir programas apie nacionalinį paveldą laimėtoja kompanija „Ralph Appelbaum Associates”. Jos specialistai visame pasaulyje yra apipavidalinę beveik 700 muziejų ir kitų kultūrinės paskirties objektų, tarp jų – Holokausto atminimo muziejų Vašingtone, Holokausto muziejų Hiustone,  Karališkąjį Alberto memorialinį muziejų Londone.

UAB Baltijos plienas kolektyvas didžiuojasi galėdamas prisidėti prie šio projekto įgyvendinimo savo žiniomis ir aktyviu darbu!

Paskelbta:Sausio 28d.

Vienbutis gyvenamasis namas

Projektuojamo vienbučio gyvenamojo namo užapvalintos detalės retrospektuoja Kauno modernizmo architektūrą.

Dalinamės patikėto projekto panorama!

Paskelbta:Sausio 12d.

Jaukių švenčių!

Šiuo metu, kaip niekada, norisi palinkėti kantrybės bei sveikatos.
Sutikite šventes saugiai!
Linkim jaukių, šviesių, apgaubtų meile ir šiluma gražiausių metų švenčių!

Paskelbta:Gruodžio 25d.

Naujas projektas Kaune

UAB „Baltijos plieno“ komanda startuoja su nauju projektu Kaune, Kruonio gatvėje 29.

Paskelbta:Spalio 20d.

Kauno technikos profesio mokymo centras

Rugsėjo mėnesį pradėjome Kauno technikos profesinio mokymo centro rekonstrukcijos darbus! Smagu prisidėti prie gerbūvio kurimo jaunajai specialistų kartai.

Pastatas rekonstruojamas, pilnai demontuojant esamos gaterinės konstrukcijas.

Įėjus į pastatą patenkama į erdvų vestibiulį su laiptine ir liftu. Pirmame pastato aukšte planuojamos praktinio mokymo dirbtuvės. Prie jų blokuojama įrankinė ir mokytojų darbo vieta. Taip pat pirmame aukšte planuojamos rūbinės ir techninės patalpos.

Planuojama, kad statomame pastate mokymas vyks dviem pamainomis, po 45 mokinius vienoje pamainoje.

Antrame pastato aukšte planuojamos keturios klasės: dvi teorinio mokymo klasės po 30 vietų ir dvi klasės po 15 kompiuterizuotų vietų. Planuojamas mokytojų kambarys 5 profesijos mokytojams, kokybės vadovo kabinetas ir archyvas.

Paskelbta:Rugsėjo 9d.

Iki Velomaratonas 2020

Kalendorinė vasara jau artėja į pabaigą…
„Baltijos plieno“ komanda gaudydama paskutines šiltas vasaros dienas nusprendė išbandyti jėgas IKI Velomaratonas
Visi komandos nariai sėkmingai finišavo ir įveikė 10 kilometrų trasą!
Išvyka į Vilnių tikrai buvo kupina gerų emocijų ir leido mums tobulėti kaip kompanijai, kuri yra orientuota į kokybę ne tik technine prasme, bet ir bendravimu su darbuotojais, klientais, partneriais, tiekėjais ir visais kitais žmonėmis, kurie yra su mumis susiję. Dalinamės su Jumis keliomis maratono akimirkomis!

Paskelbta:Rugpjūčio 23d.

Ramučių kultūros centro rekonstrukcija

Šiandien Ramučių kultūros centras atsiveikino su savo senuoju pastatu ir iškilmingai jį perdavė į mūsų rankas! Dėkojame Ramučių kultūros centrui už pasitikėjimą ir galimybę prisidėti prie Jūsų namų atnaujinimo. Taip pat dėkojame Kauno rajono merui V. Makūnui už simbolinį šalmą!

UAB „Baltijos plienas“ direktorius Kastytis Skiečius ir Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Šarūnas Šukevičius šiandien pasirašė statybvietės priėmimo – perdavimo aktą.
Prasideda Ramučių kultūros centro pastato rekonstrukcija!


UAB „Baltijos plieno“ pirmasis uždavinys – rekonstruoti senąjį pastatą,kuriame turėtų įsikurti keturios pradinės mokyklos klasės ir ikimokyklinė grupė, numatyta patalpa valgyklai. Bus atnaujinta ir laisvalaikio salė, išlygintos grindys, todėl ji tiks ne tik kultūros renginiams, bet ir repeticijoms, kai kurioms sporto šakoms. Biblioteka padidės ir turės atskirą įėjimą pritaikytą neįgaliesiems.

Paskelbta:Liepos 14 d

Laimėti 3 projektai Kaune ir Kauno rajone

Laimėti nauji projektai jau greitai pasirodys mūsų facebook’o ir instagram’o platformose!
Netrukus pradėsime šiuos projektus Kauno mieste ir rajone: gyvenamojo namo įvairioms socialinėms grupėms, rekonstrukciją, Kauno lopšelio – darželio „Šilinukas“ kapitalinį remontą, Ramučių kultūros centro pastato rekonstrukciją.
Didžiuojamės galėdami prisidėti prie gražėjančio Kauno miesto ir rajono!

Paskelbta: Liepos 13 d

Vienbučio Kaune progresas

Džiaugiamės galėdami patvirtinti, kad laikomės visų suplanuotų vienbučio gyvenamojo namo Šviesos g. 10, Kaune, statybos darbų grafiko!

Paskelbta: Liepos 9 d

Susisiekime

 „Baltijos plienas“ patikimas partneris, savo pažangiais sprendimais prisidedantis prie statytojų sėkmingai įgyvendinamų projektų ir jų verslo kūrimo.