„Sauda“ sandėliavimo paskirties pastatas

Projektuojamas pastatas yra vieno aukšto su antresolėmis ir sandėlis su automobilių remonto vietomis. Pagal užsakovo patvirtintą projektavimo užduotį pastate numatoma sandėliuoti degios ir sunkiai degios kietos medžiagos (taip pat dulkės ir pluoštas); medžiagos, kurios dega tik sąveikaudamos su vandeniu, deguonimi ar viena su kita, ir kai medžiagų naudojama tiek, kad gaisro apkrova patalpoje didesnė arba lygi 42 MJ/kv. m.Administracinėse patalpose numatomos šešių darbuotojų vietos. 

Pastatas yra vieno aukšto. Kolonų tinklas – 6,30 m x 11,93 m. Pastato laikantis karkasas – metalo (kolonos, sijos,) pamatai – gręžtiniai su ransija, stogo konstrukcijos – metalinės. Perdanga virš buitinių patalpų – g/b. Stogo danga – ruloninė, prilydoma. Lauko sienos – metalinio karkaso, aptaisytos daugiasluoksnėmis plokštėmis.

Pastatas nešildomas, šildoma tik pastato dalis skirta buitinėms patalpoms ir minimaliai, pagal HN darbo vietos automobilių aptarnavimo vietose. Pastato pagrindinė paskirtis – sandėliavimo paskirties.